2022 Yazındaki En İyi Bozcaada Otelleri

Tatil tercihi konusunda onlarca alternatif lokasyon olmasına rağmen Bozcaada genellikle ilk üç tercih arasında yer almaktadır.

Deniz, kum ve güneş üçlemesine unutulmaz anılar biriktireceğiniz fotoğraflarda eklemek istiyorsanız Bozcaada Sokakları beklentinize fazlasıyla yanıt verecektir.

Üstelik ister deniz kenarındaki restoranlarını isterseniz de otantik sokak arasındaki restoranları tercih edin, hem damağınıza hemde gözünüze hitap edecektir.

Gününüzü dolu dolu geçirebileceğiniz Bozcaada’da otel konforunda bir pansiyon tercihiniz ile dinlenme zamanınıza da kalite katabilirsiniz.

Bozcaada Pansiyonları arasında neredeyse kötü bir tercih yapma ihtimaliniz çok azdır. Çünkü adanın tamamında kaliteli hizmet alacağınız pansiyonlar bulunmaktadır.

Otel mi Pansiyon mu tercihi arasında kaldığınızda yorgunluğunuzun ardından zaten sadece uyumak için bir oda ihtiyacınız olacağını düşünürsek Bahçeli bir pansiyon ile güne güzel bir kahvaltı alacağınız yeri tercih etmelisiniz.

Bahçesinde açık büfe kahvaltı yapabileceğiniz pansiyonun birde terası ve deniz manzarası varsa işte o zaman Bozcaada Pansiyonları arasında en iyi tercihi yapmış olacaksınız.

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.